SPOTKANIA LITERACKIE


Biała Podlaska - Romanów 21-25 października 2014 roku

PODLASKA JESIEŃ TEATRALNA


Szczegóły i dodatkowe informacje na plakatach...

Nabór 2014/2015


Szczegóły i dodatkowe informacje na plakatach...

  • CZERWONY KAPTUREK
  • Katarzyna Groniec
  • DŁUG iWekEND
  • OPERA NARODOWA

Ostatnie artykuły



Wydarzenia w BCK

« Październik 2014 »
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Dzisiaj:
  • 10:00 Warsztaty literackie
    prowadzone przez jurorów konkursu oraz Aleksandrę Pieńkosz
  • 14:00 Podsumowanie Podlaskich Spotkań Literackich
    - uroczyste ogłoszenie laureatów i wręczenie nagród XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. J.I.Kraszewskiego - recital Łukasza Jemioły - ognisko
  • 17:00 Piękny jest czas jesieni
    zabawa taneczna w Klubie Seniora „Zacisze”

  • Najnowsze zdjęcia z Galerii

    Katarzyna Groniec- Koncert

    72 czytań

    GALA KULTURY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

    10 czytań
    W dniu 21 października 2014r. w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie odbyła się GALA KULTURY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO podczas, której wręczone zostały nagrody Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.
    Nominacje do nagród przygotowały samorządy powiatów i miast na prawach powiatu z Województwa Lubelskiego

    Wojciech Cejrowski

    10 czytań


    10 listopada 2014 na specjalne zaproszenie W.Cejrowski odwiedzi ponownie Białą Podlaską z programem "Prawo Dżungli" . Występ odbędzie się w auli im. Romana Trześniowskiego - budynek główny Akademia Wychowania Fizycznego ul. Akademicka 2 o godz. 18.30.

    TURNIEJ SZACHOWY

    46 czytań
    Regulamin do pobrania...

    Złote Pióro Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego

    30 czytań
    W dniach 18-19 października pary turniejowe z ZPiT „Podlasiacy” z Bialskiego Centrum Kultury rywalizowały w Sokołowie Podlaskim na II Międzynarodowym Turnieju Tańców Polskich o „Złote Pióro Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego”.
    Nasze miasto w pierwszej kategorii wiekowej (7-9 lat) reprezentowali: Nitychoruk Piotr i Pawłowska Aleksandra, Makarski Adam i Kozłowska Gabriela, Makarski Feliks i Och Aleksandra.
    W czwartej kategorii wiekowej w klasie A (16-18 lat) tańcząc krakowiaka, oberka, kujawiaka i mazura Dominik Skoczeń i Justyna Buczyło wywalczyli 3 miejsce, a Dariusz Greger i Natalia Woroszyło uplasowali się tuż za nimi.

    KONCERT

    39 czytań

    Jubileusz "MAKSYMY"

    30 czytań

    GMINA ZALESIE

    74 czytań

    WOSP 2015- zapisy wolontariuszy

    166 czytań