Witaj na stronie
Najnowsze zdjęcia z Galerii
XXIV Podlaska Jesień Teatralna 2015
XXIV Podlaska Jesień Teatralna 2015
DAMY i HUZARY 03.12.2015 godz 11.00
DAMY i HUZARY 03.12.2015 godz 11.00"Damy i Huzary" Aleksandra Fredry to komedia o miłosnych perypetiach wojaków, stacjonujących w dworku na prowincji. Z jednej strony zatwardziali starzy kawalerowie mający wyrobioną opinię na temat kobiet, z drugiej dostojne matrony i kilka młodziutkich dziewcząt mających jeszcze pstro w głowie. Czym się zakończy takie zestawienie pod jednym dachem? Żołnierze, nienawykli do towarzystwa płci pięknej, wywołują wiele zabawnych sytuacji. Zaczynają się miłosne intrygi i zawiła akcja, która dostarcza widowni wiele powodów do śmiechu. Mnóstwo zabawnych sytuacji i humoru, typowego dla hrabiego Fredry. Serdecznie zapraszamy!
   Czytaj więcej    .. 
JARMARK BOŻONARODZENIOWY 9-22.XII.2015
JARMARK BOŻONARODZENIOWY 9-22.XII.2015Od 9 grudnia w centrum będzie trwał Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie zabraknie dobrej muzyki, św. Mikołaja i smacznych przekąsek. Na stoiskach z regionalnymi potrawami zakupimy miody, wędliny i sery. Będą także atrakcje dodatkowe: gwiazdkowa poczta, pokaz rzeźbienia w lodzie i przejażdżki bryczką. Na Placu Wolności będzie ciekawie i świątecznie aż do 22 grudnia.
Na Placu Wolności będziemy witali św. Mikołaja, usłyszymy i zobaczymy bialskie zespoły artystyczne, a także przejedziemy się bryczką. Mieszkańcy otrzymają także szansę nadania kartki i świątecznego listu, opieczętowanego złotym stemplem. Widowiskowo zapowiada się także pokaz rzeźbienia w lodzie i świąteczna parada szczudlarzy...
   Czytaj więcej    .. 
ANITA LIPNICKA 06.12.2015 godz. 19.00
ANITA LIPNICKA 06.12.2015 godz. 19.00Recital jednej z najlepiej znanych artystek polskiej sceny muzycznej. Jej początki i największa popularność wiążą się z grupą Varius Manx, z którą wokalistka nagrała dwie płyty pokryte dziewięciokrotną platyną. Potem były kariera solowa, ciepło przyjęte trzy longplaye i ogromny sukces "Nieprzyzwoitych piosenek", które Lipnicka nagrała w towarzystwie Johny'ego Portera. Po pięcioletniej przygodzie w intymnym duecie z brytyjskim artystą wokalistka lekko chowa się w cień, wydaje kolejne albumy solowe, w tym najnowszy Vena Amoris, który będzie promowała 6 grudnia na koncercie w Białej Podlaskiej.
Cena biletu: 50 zł. Można skorzystać z rezerwacji grupowych - w grupie od 10 osób bilet tańszy o 10% (45 zł). Rezerwacja biletów pod nr tel: 83 341 67 18, mailowo: impresariat@bckbialapodlaska.pl lub w Bialskim Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11 - pokój nr 6.
Link więcej info...
   Czytaj więcej    .. 
ZAGUBIONA BAJKA 10.12.2015 godz. 9.30 i 11.00
ZAGUBIONA BAJKA 10.12.2015 godz. 9.30 i 11.00Młodzież z bialskich grup artystycznych znalazła się w ścisłej czołówce laureatów V Bajkowego Festiwalu Teatralnego, organizowanego przez Fundację Dzieci-Dzieciom. Dance Academy Studio i zespół Chwilka miały okazję wystąpić na deskach warszawskiego Teatru Lalka, gdzie przyjęto ich bardzo ciepło i zajęli trzecie miejsce.
Prapremierę przedstawienia mogliśmy oglądać 17 listopada w Białej Podlaskiej. Kolejna okazja do obejrzenia laureatów festiwalu nadarzy się już 10 grudnia, gdy młodzież po raz kolejny wystąpi w sali BCK przy ul. Brzeskiej.
   Czytaj więcej    .. 
Najnowsze video


Nawigacja