Tańcząca choinka

34 czytań

Śląski Diament

42 czytań
    Pary turniejowe z ZPiT „Podlasiacy” z Bialskiego Centrum Kultury w dniach 22-23 listopada walczyły w Katowicach na I Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich o „Śląski Diament”. Podczas turnieju tancerze rywalizowali w siedmiu kategoriach wiekowych od 7 do 60 roku życia i w dwóch klasach - A i B.  „Podlasiaków” reprezentowały dwie pary z kategorii IV A (16-18 lat). Tańcząc krakowiaka, oberka, kujawiaka i mazura Skoczeń Dominik i Buczyło Justyna wywalczyli 4 miejsce,
    Greger Dariusz i Woroszyło Natalia miejsce 6. Instruktorem par jest Pani Magdalena Osmulska.

80 czytań
    Para Sebastian Trochymiuk, Agata Stanilewicz reprezentowała nasze miasto na Mistrzostwach Polski PTT w klasie B i A w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w Nowej Rudzie 8-9 listopada 2014r. Tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego Zamek Biała Podlaska w kategorii wiekowej powyżej 15 lat zajęli następujące miejsca:
    klasa B, styl standardowy 23-25. miejsce na 41 startujących par
    klasa B, styl latynoamerykański 16-18. miejsce na 45 startujących par

Para Wojciech Rozwałka i Dominika Dul

60 czytań
    Serdecznie gratulujemy sukcesu instruktorowi naszych tancerzy. Para Wojciech Rozwałka i Dominika Dul reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Świata Par Zawodowych
    w 10 tańcach w Innsbrucku 18 października 2014r. W łącznej klasyfikacji para zajęła 19 miejsce wśród światowej czołówki tancerzy.